Hakkımızda

Aldea ailesi olarak, yenilenebilir enerji sistemleri alanında fizibilite, projelendirme, satış ve satış sonrası hizmetler üzerine İzmir merkezli olmak üzere tüm Türkiye genelinde faaliyet gösteriyoruz. Kurulduğumuz günden itibaren kısa bir süre içerisinde kendi tescilli markamız ile ısı pompası sektörüne yön veren firmalar içerisinde yer almayı başardık.

Aldea markalı ve diğer markalara ait ısı pompalarının yanı sıra, yine Aldea adı altında ithalatını gerçekleştirdiğimiz ve doğrudan yerli olarak üretimini yaptığımız sirkülasyon pompası, sıcak su boylerleri, elektrikli konvektör ısıtıcılar, fancoil, ani su ısıtıcıları vb. iklimlendirme ve ısıtma sistemleri bileşenlerinin de Türkiye genelinde satış ve dağıtımnı gerçekleştirmekteyiz.

Son yıllarda sirkülasyon pompaları ile ilgili yürüttüğümüz çalışmalar neticesinde, bugün frekans kontrollü sirkülasyon pompalarını tamamen yerli olarak üretip yurt içi ve yurt dışı pazarlara satışını gerçekleştirmekteyiz.

Kendi bünyemizde görev yapan satış ve proje mühendisleri, servis müdürlüğü ve tüm Türkiye'yi kapsayan bayi ağımızla müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet vermeyi hedefliyoruz. Sektöre sadece satış ve servis olarak değil, eğitim ve teknik yayınlarla da katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Eğitim, teknik yayınlar, seminerler firmamızın vazgeçilmezleri konumundadır. Sektördeki teknolojik gelişmeleri dünya ile aynı anda Türkiye pazarına sunmayı kendimize görev biliyoruz.