Şartlar & Koşullar

isipompasi.org Aldea Isıtma Sistemleri'nin online satış mağazasıdır ve isipompasi.org'dan aldığınız ürünler maksimum 72 saat içerisinde  kargoya verilir ve Türkiye'nin en uzak noktasına(mobil bölgeler hariç) maksimum 7 günde teslim edilir. Hemen teslim etiketli ürünlerimiz, saat 17:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.  17:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki ilk iş gününde kargoya verilir. Bu süreler ürünlerin büyük hacimli olmasına ve talep edilen adetlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. 
 
isipompasi.org'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde "İade ve Değişim Bölümü"nü inceleyerek gerekli işlemleri yapınız.
 
İade edilecek olan ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Ürün bozulmamış, kullanılmamış ve ürün etiketi koparılmamış olması durumunda ekibimiz tarafından yapılan inceleme sonucunda iadeniz kabul edilmektedir. İade etmiş olduğunuz ürünün bedeli, ürünü teslim almış olduğunuz tutar üzerinden kapıda ödeme bedeli ve/veya Havale/EFT ücretleri kesinti yapılarak hesabınıza aktarılır veya değişimi yapılır.
 
İadeniz onaylandığında ürün ücreti , irtabat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve isipompasi.org'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden isipompasi.org sorumlu olmamaktadır.
 
Ayrıntılı bilgi için buraya göz atabilir yada 0(232) 458 0 458 numaralı telefondan, haftaiçi hergün 09:00-18:00 saatleri arasında bizlere ulaşabilir ya da info@aldea.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.